Vilă de vânzare într-o zonă liniștită din Coiciu-Trocadero, dotată cu o curte generoasă cu spații verzi ce iți încântă sufletul, fiind captat de un verde amplu al naturii din grădina frumos amenajată din curte.
Vila este o construcție din cadre de beton armat cu pereți din zidărie de cărămida și BCA, finalizată în 1996.
Vila prezintă o suprafață utila de 212 mp cu o suprafață teren 426 mp. Are deschidere frontală la strada de 14.75 ml. Este termoizolată, are tâmplărie exterioară tip PVC iar acoperișul are învelitoare tip tablă Lindab.
Dacă îti dorești o oază de liniște, într-o zonă de larg interes din Constanța, în care nu îți lipsește mai nimic și vrei să trăiești într-o casă construită trainic cu o curte generoasă, nu ezita să mă contactezi.